×
Çağla Kubat TR Çağla Kubat EN

#

3115_3824_4626-Oxo_Exclusive_Logo_Onaylanan2.jpg

AÇIK SPOR SALONU

Çağla Kubat Windsurf Academy’de, OXO Exclusive’ın mini bir merkezi bulunuyor. OXO Exclusive üyeleri, yıl içerisinde kullandıkları ve alışık oldukları spor aletlerini yazın da açılan mini spor alanında bulabiliyor, tüm bu imkânlardan ücretsiz faydalanabiliyor. Akademimizin öğrencileri de bu mini salonda kardio, kuvvet, dayanıklılık, denge, koordinasyon çalışmalarını ücretsiz yapabiliyor.


SUP – KÜREK SÖRFÜ

Dünyada hızla yayılan SUP (Kürek sörfü), Türkiye için yepyeni spor… Rüzgarsız havalarda yelkenin yerini kürek alıyor. Fiziksel gelişime yardımcı, koordinasyon ve denge arttırıcı egzersizleri yaparken çok eğleneceğiniz turlarımıza mutlaka katılmalısınız.

SUP turlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

YOGA

Fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığınızı geliştiren yoga, nefes, meditasyon ve pilates çalışmalarımıza deneyimli eğitmen Mukadder Akay önderliğinde 2014 sezonunda da katılabilirsiniz.

Windsurf sonrasında doğru ve düzenli olarak yapılan nefes teknikleri sayesinde yorgunluğunuzu atarak bedendeki enerji akımlarını güçlendirebilirsiniz.

Randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

ANTRENMAN KAMPLARI

Farklı seviyedeki gruplar için talebe uygun olarak, Windsurf yapma becerilerini bir üst seviyeye taşıyacak kara ve deniz antrenmanlarını içeren, konaklama, beslenme ve transfer hizmetleri de organize edilmiş, Jimmy Diaz ve/veya Çağla Kubat tarafından gerçekleştirilen antrenman kampları düzenlenir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

SURF & ACTION LADIES EVENT

[email protected]