×
Çağla Kubat TR Çağla Kubat EN

Misyonumuz

Tecrübeli eğitmen kadromuz tarafından verilen başlangıç, orta, ileri ve profesyonel seviye eğitimlerle, öğrenme sürecini daha hızlı, kolay ve eğlenceli hale getirmek. Sizlere windsurfun en prestijli markalarından Starboard ve Duotone/NorthSails ekipmanları kiralama olanağı sunmak. Akademimiz Dünya’da ve Türkiye’de windsurf sporunun önde gelen isimleri Çağla Kubat ve Jimmy Diaz yönetiminde işletilmektedir. Çocuk Yaz Kampları ve Yarışçılık Eğitim Programımızın hedefi, takım ruhu ile çalışan, bireysel olarak yarışan ve birbirinin başarısına sevinebilecek olgunlukta spor ahlakına sahip bir kültüre katkıda bulunmak ve bu kültür içinden çıkacak sporculara dünya çapında ve olimpik başarılar kazandırmaktır.


Çağla Kubat

Çağla Kubat, milli sporcumuz olarak yıllardır Türkiye’de ve Dünyada hem antrenman yapmakta hem yarışmaktadır. 2019 yılında 11. kez Türkiye Kadınlar Windsurf Şampiyonu olmayı başarmıştır.2008 Avrupa Şampiyonluğu ve 2012 IFCA Dünya 3.lüğü bulunmaktadır. 2013’de IFCA Masters (30 yaşüstü kategori) Dünya Şampiyonluğu ve PWA Alaçatı Ayağı 3.lüğüyle bayrağımızı yine kürsüde dalgalandırmıştır. Akademisini kurduktan sonra Türkiye Yelken Federasyonu’nun eğitmenlik kurslarına katılarak usta eğitmen RS5 belgesi almaya hak kazanmıştır. Türkiye genelinde windsurf eğitmenleri yetiştirmektedir. Son üç senedir Türkiye Yelken Federasyonu Windsurf Slalom Komitesinin Başkanlığı'nı yapmaktadır.

Jimmy Diaz

Jimmy Diaz, Dünya Profesyonel Windsurf Ligi(PWA)’nin en iyi slalom sporcularından biridir. Olimpik, Formula ve Slalom sınıflarında 20 yılı aşkın süredir yarışmaktadır. 1992 yılında ülkesi Virgin Adaları’nı Barselona Olimpiyatları’nda temsil etmiştir. Neilpryde, NorthSails ve Starboard gibi en üst seviye malzemelerin tasarım ve test aşamasında görev almaktadır. 12 senedir Profesyonel Windsurf Birliği’nin başkanlığını da yürütmekte ve turun dünyada daha çok ülkeye yayılması ve mevcut yarış organizasyonlarının başarıyla gerçekleştirilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.