×
Çağla Kubat TR Çağla Kubat EN

#

Sosyal Sorumluluk Etkinliklerimiz

İnsanın doğa ile uyum içinde yaptığı windsurf sporunu öğretirken plastik atıkların çevre üzerindeki olumsuz etkileri, deniz kirliliği ve sularımızdaki canlı yaşamı korumanın önemi konusunda farkındalık yaratmayı amaçlayan pek çok etkinliğe imza atıyoruz. Gezegenimizin geleceğini korumanın hep birlikte mümkün olduğuna inanıyoruz ve doğanın bize sunduğu bu muhteşem sporu deneyimleyen sporcularımız onu korumak konusunda çok daha bilinçli yetişiyorlar. Sezon boyunca bu konuda mesajını paylaşmak isteyen üniversiteler, markalar ve organizasyonlarla birlikte çalışmaktan büyük keyif alıyoruz.

Gençlik Kampları

Bu programlarda birlikte çalıştığımız güvenilir ve tecrübeli organizasyon şirketleri, çocuğunuzu dünyanın sayılı sörf noktalarından biri olan Alaçatı'ya getiriyor, doğanın içinde tesislerde konaklatıyor ve gençlere aktivite dolu bir hafta ile benzersiz bir kamp deneyimi yaşatıyor. Biz bu renkli yolculuğun windsurf eğitimi sürecini yürütüyoruz. Rüzgar sörfü sadece eğlenceli değil, aynı zamanda öğretici yanlarıyla çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunuyor. Fiziksel kondisyonu artan çocuklar, denge kurmayı, yön bulmayı ve her şeyden önce özgürlüğü sorumlulukla karşılamayı öğreniyor. Kamp ortamında gençler hem yeni arkadaşlıklar ediniyor hem de bir takımın parçası olmayı deneyimliyor.

Kurumsal Etkinlik / Blogger Grup Aktivitesi

Markalara, kendi personelleri ya da satış temsilcilerini motivasyon amaçlı şirket içi sosyal aktiviteleri kapsamında 'Windsurfle Tanışma Eğitimi ve Eğlence yarışları' etkinliğini akademimizde gerçekleştirerek renkli ve farklı bir deneyim sunuyoruz. Örnek bir günlük windsurf dersi aktivitesi

Program önerisi:

10.00 - Çağla Kubat hoş geldiniz konuşması 11.00 - 13.00: Windsurf dersi

13.00 - 14.30: Yemek ve dinlenme molası

14.30 - 16.30: Windsurf dersi ve eğlence yarışları 17.00 - Ödül töreni ve madalya dağıtımı

SUP – KÜREK SÖRFÜ

Dünyada hızla yayılan SUP (Kürek sörfü), Türkiye için yepyeni spor… Rüzgarsız havalarda yelkenin yerini kürek alıyor. Fiziksel gelişime yardımcı, koordinasyon ve denge arttırıcı egzersizleri yaparken çok eğleneceksiniz.

ANTRENMAN KAMPLARI

Farklı seviyedeki gruplar için talebe uygun olarak, Windsurf yapma becerilerini bir üst seviyeye taşıyacak kara ve deniz antrenmanlarını içeren, konaklama, beslenme ve transfer hizmetleri de organize edilmiş, Jimmy Diaz ve/veya Çağla Kubat tarafından gerçekleştirilen antrenman kampları düzenlenir.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. [email protected]

SURF & ACTION LADIES EVENT

[email protected]