×
Çağla Kubat TR Çağla Kubat EN

Misyonumuz

Tecrübeli eğitmen kadromuz tarafından verilen başlangıç, orta, ileri ve profesyonel seviye eğitimlerle, öğrenme sürecini daha hızlı, kolay ve eğlenceli hale getirmek. Sizlere windsurfun en prestijli markalarından Starboard ve Northsails ekipmanları kiralama olanağı sunmak. Çocuklar için yaz okulu kamplarımız, gençler için yarışçılık eğitimi kamplarımızla geleceğin şampiyonlarını yetiştirmek. Akademimiz Dünya’da ve Türkiye’de windsurf sporunun önde gelen isimleri Çağla Kubat ve Jimmy Diaz yönetiminde işletilmektedir.

Çağla Kubat

Çağla Kubat, milli sporcumuz olarak yıllardır Türkiye’de ve Dünyada hem antrenman yapmakta hem yarışmaktadır. 2013 yılında 8.kez Türkiye Şampiyonluğunu kazanmasının yanında dünya klasmanında 4. Sıraya yükselmiştir. 2008 Avrupa Şampiyonluğu ve 2012 IFCA Dünya 3.lüğü bulunmaktadır. 2013’de IFCA Masters (30 yaşüstü kategori) Dünya Şampiyonluğu ve PWA Alaçatı Ayağı 3.lüğüyle bayrağımızı yine kürsüde dalgalandırmıştır. Akademisini kurduktan sonra Türkiye Yelken Federasyonu’nun eğitmenlik kurslarına katılarak usta eğitmen RS5 belgesi almaya hak kazanmıştır. Türkiye genelinde windsurf eğitmenleri yetiştirmektedir.

#

Jimmy Diaz

Jimmy Diaz, Dünya Profesyonel Windsurf Ligi(PWA)’nin en iyi slalom sporcularından biridir. Olimpik, Formula ve Slalom sınıflarında 20 yılı aşkın süredir yarışmaktadır. 1992 yılında ülkesi Virgin Adaları’nı Barselona Olimpiyatları’nda temsil etmiştir. Neilpryde, NorthSails ve Starboard gibi en üst seviye malzemelerin tasarım ve test aşamasında görev almaktadır. 7 senedir Profesyonel Windsurf Birliği’nin başkanlığını da yürütmekte ve turun dünyada daha çok ülkeye yayılması ve mevcut yarış organizasyonlarının başarıyla gerçekleştirilmesi için yoğun çalışmalarını sürdürmektedir.

Talat Aşıkoğlu

Talat Aşıkoğlu, kendi yarış kariyerine devam ederken son 4 senedir yaptığı yaz kamplarında çok sayıda sporcu yetiştirmiş Türkiye’nin en iyi windsurf eğitmen ve antrenörlerinden biri olarak bu takımın tüm antrenman ve yarış programının yapılması ve uygulatılmasından sorumlu olacak.

#