×Çağla Kubat TR Çağla Kubat EN

2021 Kamp Takvimi

2021 Yaz Kamplarımız için uygulama koşullarımız:

1. Sabit paketler: Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri, 05 Temmuz - 04 Eylül arasında her dersin içeriği belli olan ve seviyelerin titizlikle ayrıldığı sabit paketlerimiz, başladığı tarihten itibaren 9 gün, 3 hafta yapılacaktır. Ders programı belli olduğu için bu paketlerde katılamayan öğrencilerin gün telafisi olmayacaktır. Öğrencilerimiz, seviye, yaş ve karakter özelliklerine göre belirleyeceğimiz sabit gruplar ve sayılar halinde, her grup için kamp süresince aynı öğretmenlerle çalışacaklardır. Bu tarihlerde kontenjanımız sınırlı olduğu için yer ayırtmak isteyen sporcuların ödemesinin %30 unu paylaşacağımız hesap numarasına yapması gerekmektedir. Bilgi vermek kayıdın netleşmesi için yeterli değildir.

Sabit kamplarımızın tarih ve saat bilgileri için ‘Kamp Takvimi’ni inceleyebilirsiniz.

2. Kamp kurallarımız Türkiye Yelken Federasyonu’nun yayınlamış olduğu önlemleri esas alarak, kendi fiziki ve özel koşullarımızın gerektirdiği gibi düzenlenmiştir.

3. Her öğrencimiz okula maske ile gelecek ve suya çıkıncaya kadar maskesini takmaya devam edecektir. Maskeler öğrencilerimiz tarafından temin edilecek, okula girişte her öğrencimizin ateşi ölçülecektir.

4. Okulumuzun tüm alanlarında sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyacağız.

5. Okul alanına öğrencilerimizden ve okul personelinden başka kimse kabul edilemeyecektir.

6. Soyunma odalarımız, soyunma giyinme değil her öğrencimizin çantasını diğer çantalara değmeyecek şekilde, kendine ayrılmış askıya asacağı bir alan olarak kullanılacaktır. Bu alanlara giriş çıkışlar tek tek yapılacaktır. Soyunma odasındaki duş bölümü kullanılmayacaktır. Açık alandaki duşlar kullanılabilecektir.

7. Soyunma ve giyinme kız ve erkek öğrencilerimiz için ayrılmış açık ve izole alanlarda panço veya benzeri malzemelerin içinde olacaktır. Tüm kapalı ortak kullanım alanları kilitli tutulacaktır.

8. Her öğrencimiz ihtiyaç duyacağı wetsuit, ayakkabı ve trapez gibi kişisel malzemeleri kendisi temin etmelidir.

9. Tuvalet giriş çıkışlarında el dezenfektanı bulundurulacaktır.

10. Öğle yemekleri tek kullanımlık malzemeden imal edilmiş paketlerle servis edilecektir. Mutfak çalışanları maske ve eldiven kullanacaktır.

11. Öğle yemeklerinde her öğrencimiz kendine ayrılmış yerde kendi grupları için görevlendirilmiş olan öğretmenleri kontrolünde farklı zaman dilimlerinde, sosyal mesafe kuralına uygun olarak oturarak yemeklerini yiyecektir.

12. Kayıtlar için [email protected]‘a mail atarak ya da 05496353035 numaralı telefonumuzdan iletişim kurarak banka bilgilerini alarak kaporanızı yatırmanız ve size gönderilecek formu imzalayarak mail ya da whatsapp üzerinden bizimle paylaşmanız gerekmektedir.

13. Servis kullanacak öğrencilerimiz için okulumuzun yıllardır servisini sağlamakta olan Kubilay Tütüncü ile 0542 437 56 97 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Servisle ilgili olarak alınması zorunlu olan, sayı, sosyal mesafe, hijyen gibi tüm tüm yeni önlemlerin alınacağına dair kanaate vardığımız için gönül rahatlığı ile tavsiyede bulunabiliyoruz. Servis operasyonunu, tüm sorumluluklar kendisine ait olmak üzere, servis sertifikasyonuna sahip Kubilay Tütüncü ve ekibine bırakmıştır.

14. Suda özgür olabilmek için karada atacağımız her adımın sorumluluğunu ve sonuçlarını sürekli hatırlatacağız. Kamp kurallarına uymayan öğrencilerimiz uyarılacak, ancak hepimizin sağlık güvenliğini tehlikeye atacak ve kontrol edilemez risk oluşturacağı gözlenirse kamp ücretinin kalan tutarının %80’i kadar iade edilerek kampa devam imkanı kalmayacaktır.

15. Ülkede yaşanacak ve şu anda öngöremediğimiz herhangi bir ulusal kısıtlama nedeniyle kampların tamamlanamaması nedeni oluşabilecek durumun telafisi mümkün değilse, mücbir sebep olarak kabul edilip, yapılamayan kamp günlerine karşılık gelen kamp ücreti eksiksiz iade edilecektir.

Hepimiz için yeniden ayağa kalktığımız ve birbirimize olan özen, sevgi ve bağlarımızın daha da güçlenmesini sağlayacak güzel bir başlangıç dileriz.

Sevgi ve saygılarımızla

Çağla Kubat Windsurf Akademi